Новини

Інтерв'ю для агенції "Південь Медіа"

Повітряні тривоги, вибухи, прильоти... Нажаль, це наша сьогоденна реальність. Найбільш вразливими до неї є діти. Ті, кого відірвали від рідної домівки та вивезли з окупації. Ті, чий батько на фронті. Ті, хто просинається від сирен, хто біжить замість гри у підвал бомбосховища...

Допомагають дітям подолати страхи та поліпшують їхній психоемоційний стан психологи та арт-терапевти мережи дитячих благодійних центрів Kinder Velt. Центри працюють вже в 4 містах України: Києві, Одесі, Харкові та Кропивницькому.

Південна Медіа Мережа завітала до центру Kinder Velt в Одесі, який знаходиться в торгівельному центрі "Афіни". Ми поспілкувались з керівником благодійного закладу, батьками, на власні очі побачили групове заняття з дітьми та получили поради від фахівців:
🔴 Як говорити дітям про війну?
🔴 Чи є під час війни заборонені теми?
🔴 Як працювати з тригерами у дітей?
🔴 З якими проблемами стикаються діти переселенців?
🔴 Як говорити дітям про смерть, якщо загинула рідна людина?

У Kinder Velt запевняють, що ресурсів центрів вистачить на всіх дітей, які потребують допомоги. Існувати, діяти та розвиватись благодійній мережі допомагають друзі, серед яких ізраїльські партнери, бізнес-структури та благодійні організації.