Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!

Про центр
Діти – це наше майбутнє, вони – це продовження нас самих. Важко переоцінити, наскільки важливо зараз звернути на них увагу.
Ласкаво просимо!
Багатьом біженцям із зони бойових дій, спочатку, не до дітей. Влаштуватися на новому місці, робота та житло, на перший погляд, є найголовнішим. Насправді найбільше страждають діти, у них просто ще не вироблені механізми, які допомагають їм справлятися з жахами війни.
Наша місія
Психотравми, отримані під час війни можуть залишити непоправні наслідки цілого покоління дітей. Благодійний реабілітаційний центр "Kinder Velt" вже відкрив свої двері в Одесі, Харкові, Києві та Кропивницькому.
Ваш репост – це реальна допомога тим, хто дуже потребує підтримки, але не знає, куди звертатися!
#kindervelt
Реабілітаційний центр "Kinder Velt" пропонує пройти терапію Хібукі безкоштовно. Сеанси проводять кваліфіковані психологи.
Попередній запис за телефоном: +380970836010
Адреса електронної пошти: info@kindervelt.net
Філософія і підтримка
Ізраїльська методика подолання травми – вже в Одесі.
Хібукі – це іграшка-обіймашка, розроблена ізраїльськими психологами. Вона допомагає дітям у безпечний спосіб долати психологічні травми, зокрема, отримані у зоні бойових дій.
Що ми пропонуємо?

Від центру

Ми віримо, що любов і турбота здатні змінити цей світ на краще. Кожен хто потрапляє до нашого центру відчувають їх на собі. Ми пишаємося, що у нас є можливість допомагати в цей непростий час, з любов’ю, ваш центр "Kinder Velt".

Програми

  1. Хібукі
  2. Арт Терапія
  3. Консультація спеціаліста

З батьками

Всі наші програми проводяться в присутності батьків, де вони разом з дитиною зможуть брати участь. Ми постаралися, щоб від кожного сеансу була відчутна користь, будемо раді бачити вас у нашому благодійному реабіталіційному центрі "Kinder Velt"!